No product matches your request.

Putzhärter-Konzentrat D 1040

Концентрат грунтівки для пористих мінеральних основ, з високим степенем водопоглинання. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Колір -безбарвний; Упакування - 10 л.; Розхід - бл. 50 - 80 мл/м² (концентрату)

GEL-TIEFGRUND D 2458

Тиксотропний гель- ґрунт глибокого проникнення, для внутрішніх і зовнішніх робіт. Готовий до застосування. Колір -блакитно-прозорий; Упакування - 5 л. 10 л.; Розхід - прибл. 150 - 250 мл / м2, витрата сильно залежить від поглинаючої здатності основи.

SILIKATVERDÜNNER S 4100

Водорозчинна силікатна ґрунтівка для мінеральних поверхонь. Зміцнює і захищає поверхню. Також застосовується і як розчинник для силікатних фарб. Колір - безбарвний; Упакування - 10 л.; Розхід - приблизно 150-250 мл / м² готової суміші або близько 40 - 65 м² з каністри.

SILIKAT FIXATIV S 4105

Мінеральна ґрунтовка для зміцнення мінеральних поверхонь, а особливо для підвищення поверхневої міцності та стійкості до стирання глиняних і з вмістом глини основ. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Колір - білий; Упакування - 10 л.; Розхід - бл. 150 - 350 мл/м² в залежності від структури і пористості підкладки.

AUFBRENNSPERRE D 2482

Спеціальна водорозчинна ґрунтовка для високо-поглинаючих поверхонь, таких як газобетон, легкі цегли, саман та змішана кладка перед нанесенням гіпсових штукатурок. Вирівнює водопоглинання, забезпечує рівномірне висихання і запобігає ризику "горіння" гіпсових штукатурок. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Колір - жовто-оранжевий напівпрозорий; Упакування - 10 л.; Розхід - бл. 150 - 300 мл/м². Витрата сильно залежить від пористості підкладки.

SANIERGRUND D 2452

Водорозчинний, дезінфікуючий засіб - мікробіоцид для попередньої обробки і одночасного ґрунтування водопоглинаючих та заражених цвіллю і водоростями поверхонь . Глибоко-проникний. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Колір - безбарвний; Упакування - 10 л.; Розхід - приблизно 150-200 мл / м²

Unisil® Grund LF D 2450

Глибокопроникна силіконова ґрунтівка-концентрат. Застосовується на всіх абсорбуючих мінеральних поверхнях таких як штукатурка,бетон, перед нанесенням фарб на силіконовій основі. Водорозчинна. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.Колір - безбарвний; Упакування - 10 л. Розхід - бл. 150 - 200 мл /м² . В залежності від всмоктуючої здатності підложки.

TIEFGRUND ELF D 2442

Водорозчинна, глибоко-проникна ґрунтівка-концентрат для застосування на пористих та сильно абсорбуючих підкладках, таких як таких як газобетон, бетон, силікатна цегла, а також на всіх мінеральних розчинах та гіпсових штукатурках. Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Колір - безбарвний; Упакування - 1л., 3л. і 10л.; Розхід - бл. 150 - 200 мл/м², витрата сильно залежить від поглинаючої здатності підгрунтя.