No product matches your request.

K3345 ISOMATT AF

Інтер'єрна фарба на основі розчинника та полімерних смол. Без запаху. Для фарбування на основах з гіпсу, бетону, цементно-волокнистих панелей, а також олійних і дисперсійних фарб. Ізолює водяні і нікотинові плями. Стійка до змивання. Ідеально підходить для пофарбування кухонь, ванних кімнат, ресторанів, промислових будівель і т.д.

D1043 ISO-TOPP ELF

Водорозчинна ізолююча фарба для внутрішніх робіт. Рекомендовано для критичних поверхонь як напр. забруднених нікотином, сажею, висохшими плямами води, тощо. Блокує виходу на поверхню забруднюючих речовин і запобігає появі нових плям. Рекомендовано до застосування в ресторанах, кухнях, їдальнях. Стійкість до вологого стирання: клас 1.

D1002 Dekolor® schimmelhemmend

Високоякісна матова емульсійна фарба, для внутрішніх робіт, з низьким рівнем викидів, без розчинників, з підвищеним захистом від бактеріального та грибкового зараження. Рекомендовано застосовувати в приміщеннях з високою вологістю, напр. кухні, ванні кімнати, тощо. Окрім того, також підходить для застосування в харчовій промисловості, напр. бійні, молокозаводи, пивзаводи і т.д. Стійкість до вологого стирання: Клас 2