No product matches your request.

SCHWEPA ARU-Sandsteinpulver

Піщана, мінеральна суміш для ремонту і створення покриттів на пошкоджених цеглах і пісковиках.

ARU-10 SPEZIAL HAFTPUTZ/FILZPUTZ/HAFTBRÜCK

Суха будівельна суміш з водовідштовхувальними властивостями. Призначена для створення дуже міцного і армованого тонкошарового покриття на бетонних основах і міцних фасадних штукатурках, для ремонту ушкоджених ділянок на штукатурці на старих фасадах, заповнення кладочних швів, в якості реставраційної фуги, заповнення повітряних отворів в бетоні, і також для влаштування фінішних шарів на різного типу утеплювачах, напр.: ПСБ, мінеральна вата, тощо. Завдяки своїм якостям, SCHWEPA ARU- 10 Spezial, особливо підходить в якості фінішної шпаклівки у вологих приміщеннях і в сильно навантажених ділянках на штукатурках на цементній основі.

ARU-5 UNIVERSAL-HAFTPUTZ Faserarmiert

Використовується в якості ремонтної і реставраційної штукатурки на всіх старих, здатних нести навантаження, штукатурних покриттях, а також в якості тонкошарової штукатурки на підкладках, таких як Бетон, повнотіла цегла, вапняк і т.д. Застосовується як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Завдяки хорошій пружності, еластичності і відмінній адгезії , може також застосовуватись на дисперсійних,гіпсових та пофарбовані емульсійними фарбами поверхнях, після відповідного тестування і підготовки.

SANIER-WANDPUTZ-WTA

Водовідштовхувальна, біла фабрична суха суміш. Володіє високою проникністю для водяної пари, з високим обсягом повітряних пор, і з низьким капілярним поглинанням. Волога, що підтягується з фундаменту чи з ґрунту, проникає через штукатурку тільки у вигляді водяної пари. Поверхня штукатурки залишається сухою і вільною від висолів, що можуть надходити з кам'яної кладки.

SANIER-WANDPUTZ 200

Являє собою водовідштовхувальну, сіру штукатурку для системи реставрації. Має високу паропроникність, високопориста, водночас володіє низькою капілярною всмоктувальною здатністю. Волога, що підтягується з фундаменту чи з ґрунту, проникає через штукатурку тільки у вигляді водяної пари. Поверхня штукатурки залишається сухою і вільною від висолів, що можуть надходити з кам'яної кладки.

SCHWEPA ARUSIN-Spezial

Готова дисперсія для універсального застосування: ґрунтування (просочення), склеювання і зміцнення поверхні, а також в якості добавки для мінеральних штукатурок.

AUSGLEICHSPUTZ-WTA

Фабрична суха будівельна суміш. Завдяки високій пористості і високим капілярним поглинанням води, відповідає вимогам групи „Ґрунтувальні штукатурки-WTA“, також володіє сертифікатом WTA - . Служить для вирівнювання дуже нерівномірно і надто заволоженої, засоленої і забрудненої кам'яної кладки.

ARU-4 SOCKEL KSF

Фабрична, водовідштовхувальна, мінеральна штукатурка для цокольної ділянки будинку.

ARU-3 HAFT- und RENOVIERPUTZ

Фабричний мінеральний сухий розчин. Водовідштовхувальний, для застосування в області цоколя.

PT-5 VORSPRITZMÖRTEL

Фабрична готова суха суміш для попередньої обробки різноманітних критичних або погано всмоктувальних поверхонь в інтер'єрі та екстер'єрі.