HAERALKYD 1K-Korrosionsschutzgrund K002770

Високоякісна грунтовка з активними антикорозійними пігментами, легка в обробці, швидке висихання, в поєднанні з відповідним верхнім покриттям, хороша стійкість до сольового туману. Без хромату свинцю та цинку

HAERALKYD 1K-Zinkstaubfarbe K002750

HAERALKYD 1K-Zinkstaubfarbe – грунтуюча фарба з високим вмістом цинку. Покриття характеризується хорошою механічною стійкістю з високим захистом від корозії. Покриття також є атмосферостійким і водонепроникним, з потужним катодним захисним ефектом. Покриття призначене для температурних навантажень до 180 ° C сухого тепла.

HAERALKYD Spezial-Korrosionsschutzgrund K27 11

Однокомпонентне універсальне грунтуюче покриття на основі розчинника та спеціально модифікованого сполучного з синтетичних смол і активних антикорозійних пігментів. HAERALKYD Spezial-Korrosionsschutzgrund характеризується швидким висиханням, відмінною адгезією до сталі, оцинкованої сталі, алюмінію, твердого ПВХ та різних порід деревини. Продукт можна перекривати всіма одно- та двокомпонентними матеріалами від HAERING. Підходить для нанесення електростатичним методом.

HAERALKYD HS Grundierung K27 9

Високоякісна грунтовка з високою стабільністю, простотою обробки, швидким висиханням, в поєднанні з відповідним верхнім покриттям, хороша стійкість до сольового туману. Не містить хроматів свинцю і цинку.

HAERALKYD 1K-Korrosionsschutzgrund K001735

Швидковисихаюча антикорозійна грунтовка з активними антикорозійними пігментами, проста в обробці, швидкосохнуча, в поєднанні з відповідним верхнім покриттям, хороша стійкість до сольового туману. Не містить хроматів свинцю і цинку.