No product matches your request.

HAERALKYD 1K-Decklack K5....

HAERALKYD 1K-Decklack - однокомпонентне фінішне покриття природньої сушки , для металевих основ, з шовковистим блиском. Після затвердіння створює стійкі до механічних і хімічних впливів поверхні. Покриття демонструє дуже хорошу адгезію до багатьох грунтовок і чудову атмосферостійкість, стійкість до крейдування та довготривале збереження блиску. Крім того, HAERALKYD 1K-Decklack забезпечує відмінний захист від агресивного забрудненого навколишнього середовища, володіє низькою схильністю до забруднення навіть під впливом чинників агресивної промислової атмосфери.

HAERALKYD HS 1K-Einschichtlack K4....72

Одношарова фарба HAERALKYD HS 1K-Einschichtlack -надзвичайно міцне, швидковисихаюче покриття з активним антикорозійним захистом. Покриття показує відмінні заповнюючі властивості, дуже хорошу адгезію до сталі і високу плинність. Після затвердіння, фарбове покриття стійке до дії слабких кислот і лугів, водяного конденсату, а також олив і жирів.

HAERALKYD 1K-Decklack K7

HAERALKYD 1K-Decklack - однокомпонентне фінішне покриття природньої сушки , для металевих основ, з високоглянцевим блиском,. Після затвердіння створює стійкі до механічних і хімічних впливів поверхні. Покриття демонструє дуже хорошу адгезію до багатьох грунтовок і чудову атмосферостійкість, стійкість до крейдування та довготривале збереження блиску. Крім того, HAERALKYD 1K-Decklack забезпечує відмінний захист від агресивного забрудненого навколишнього середовища, володіє низькою схильністю до забруднення навіть під впливом чинників агресивної промислової атмосфери.

HAERAKYD 1K-Dickschichtlack K4

Товстошарова фарба 1K-Dickschichtlack -швидковисихаюча емаль на основі алкідних смол з відмінними технологічними характеристиками. Покриття має високу заповнюючи і покривну здатність. Дуже економна при всіх зазначених способах нанесення. Крім того, покриття в сухому виді в значній мірі стійке до впливу палива, машинних і бурових масел, тваринних та рослинних олій та жирів. Також володіє хорошою стійкістю до вологи, розбавлених кислот і лугів та деяких розчинників. Без хромату свинцю та цинку.