No product matches your request.

DIFFASIL® Silikonharz-Fassadenfarbe D 1230

Високоякісна мінеральна фасадна фарба на основі силіконових смол, для універсального застосування на мінеральних та дисперсійних штукатурках, старих малярних покриттях. Ідеально підходить для застосування в системах утеплення.

SILOXAN-Elastik D 1225

Еластична матова фасадна фарба на основі силіконових смол, з посиленим захистом від водоростей та грибків. Застосовується переважно для реставрації старих покриттів, особливо в системах утеплення. Фарба утворює еластичне покриття на поверхні фасаду та усуває тріщини, що виникли внаслідок усадкових процесів.

Unisil®-Füllgrund D 1271

Силіконова грунтувальна фарба для мінеральних основ, таких як штукатурка, бетон, цегляна кладка, вапняк і старі покриття з емульсійних і мінеральних фарб. Відмінно заповнює і перекриває тріщини та подряпини, паропроникна, стійка до впливу лугів. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Unisil® faserarmiert D 1272

Силіконова, армована волокном тріщино-перекриваюча грунтувальна фарба, .для армування мікротріщин і тріщин поверхневого натягу на мінеральних основах, таких як штукатурка, бетон, цегляна кладка, вапняк, і старі покриття дисперсійних і мінеральних фарб.

UNISIL® Silikonharz‐Fassadenfarbe D 1270

Високоякісна фасадна фарба преміум-класу на основі силіконових смол, для фарбування на мінеральних і дисперсійних основах, для реставраційних, ремонтних робіт, Система самоочищення. Поєднує в собі кращі характеристики дисперсійних і силікатних фарб. Якість, справжньої силіконової фарби (вміст силікону близько 50% від загального вмісту зв'язуючого) відповідно до стандарту FDT 30-808.