No product matches your request.

Acryllack W 5000

Водорозчинна акрилова фарба (100% чистий акрилат) для зовнішніх та внутрішніх робіт. Глянцева. Для використання на пофарбованій, або попередньо підготовленій деревині, загрунтованому чавуні і сталі, алюмінію, ПВХ, оцинкованій сталі, на старих, або попередньо пофарбованих фіброцементних панелях, на бетоні, штукатурці та цеглі. Дуже легко наноситься, дуже хороша адгезія навіть до старих, вивітрених малярних покриттів. Покриття демонструє стійкість до вологого стирання: клас 1 зг. DIN EN 13300 (стійка до стирання зг. DIN 53778), атмосферостійка, відповідно до VOB, частина C, DIN 18363, стійка до УФ- випромінювання. Не жовтіє і не крейдує. Дуже еластична. Екологічно чиста, паропроникна, без запаху

Hausfarbe W 2000

Водорозчинна акрилова фарба (100% чистий акрилат) для зовнішніх та внутрішніх робіт. Шовковисто-матова. Для використання на пофарбованій, або попередньо підготовленій деревині, загрунтованому чавуні і сталі, алюмінію, ПВХ, оцинкованій сталі, на старих, або попередньо пофарбованих фіброцементних панелях ,на бетоні, штукатурці та цеглі. Дуже легко наноситься, дуже хороша адгезія навіть до старих, вивітрених малярних покриттів. Покриття демонструє стійкість до вологого стирання: клас 1 зг. DIN EN 13300 (стійка до стирання зг. DIN 53778), атмосферостійка відповідно до VOB, частина C, DIN 18363, стійка до УФ- випромінювання. Не жовтіє і не крейдує. Дуже еластична. Екологічно чиста, паропроникна, без запаху.

Elastocryl D 1180

Еластична, тріщино-перекриваюча акрилатна фарба з високим рівнем захисту перед CO2, погодостійка, водовідштовхувальна. Використовується на всіх мінеральних поверхнях, зокрема в контексті конкретних ремонтних заходів для захисту бетону. Захищає бетон від: впливу агресивного середовища, кислотних дощів і т.д. ризику розтріскування поверхні. Шовковисто-матова. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Diapor D 1105

Дисперсійна фасадна фарба на основі дисперсії акрилового сополімеру. Для фарбуваннях на мінеральних поверхнях,штукатурці, бетоні, в т.ч. міцних старих покриттях. Ідеальна для відновлення фасадів. Матова.

Fassaden-Armierungsfarbe D 1022

Грунтувальна фарба зміцнена волокном. Армує, перекриває та заповнює тріщини і подряпини на фасадних штукатурках і бетоні.

Betonfarbe AC D 1165

Дисперсійна фарба для зовнішніх робіт, на основі чистого технічного акрилу. Використовується в основному для захисту бетону, а також мінеральних штукатурних покриттів. Високий ступінь захисту від CO2, атмосферостійка. Шовковисто-матова.

INTENSOCRYL®  D 1170

Високоякісна, чисто акрилатна фасадна фарба. Технологія керамічного композиту. Для мінеральних основ і старих малярних покриттів. Особливо підходить для фарбування в інтенсивних кольорах. З особливим ІR -відбивним пігментом, що знижує температуру на поверхні фасадів внаслідок сонячного нагріву, тим самим захищає фасад від вигорання.