No product matches your request.

Elastocryl D 1180

Еластична, тріщино-перекриваюча акрилатна фарба з високим рівнем захисту перед CO2, погодостійка, водовідштовхувальна. Використовується на всіх мінеральних поверхнях, зокрема в контексті конкретних ремонтних заходів для захисту бетону. Захищає бетон від: впливу агресивного середовища, кислотних дощів і т.д. ризику розтріскування поверхні. Шовковисто-матова. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Diapor D 1105

Дисперсійна фасадна фарба на основі дисперсії акрилового сополімеру. Для фарбуваннях на мінеральних поверхнях,штукатурці, бетоні, в т.ч. міцних старих покриттях. Ідеальна для відновлення фасадів. Матова.

Fassaden-Armierungsfarbe D 1022

Грунтувальна фарба зміцнена волокном. Армує, перекриває та заповнює тріщини і подряпини на фасадних штукатурках і бетоні.

Betonfarbe AC D 1165

Дисперсійна фарба для зовнішніх робіт, на основі чистого технічного акрилу. Використовується в основному для захисту бетону, а також мінеральних штукатурних покриттів. Високий ступінь захисту від CO2, атмосферостійка. Шовковисто-матова.

INTENSOCRYL®  D 1170

Високоякісна, чисто акрилатна фасадна фарба. Технологія керамічного композиту. Для мінеральних основ і старих малярних покриттів. Особливо підходить для фарбування в інтенсивних кольорах. З особливим ІR -відбивним пігментом, що знижує температуру на поверхні фасадів внаслідок сонячного нагріву, тим самим захищає фасад від вигорання.