No product matches your request.

SILIKATVERDÜNNER S 4100

Водорозчинна силікатна грунтівка для мінеральних поверхонь. Зміцнює і захищає поверхню. Також застосовується і як розчинник для силікатних фарб.

SILIKAT FIXATIV S 4105

Грунтовка для підвищення зносостійкості та поверхневої міцності для глиняних штукатурок та шпаклівок. Також для зміцнення та вирівнювання водопоглинаючих властивостей на всіх мінеральних поверхнях Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

AUFBRENNSPERRE D 2482

Водорозчинний, без розчинників, гідрофобізуючий засіб на основі водних полімерів. Для внутрішнього і зовнішнього застосування. Глибокопроникний, запобігає водопоглинанню на основах, таких як штукатурка, цегла, легкий перфорований бетон і кладочна суміш. Майже без запаху, з низьким рівнем викидів, паропроникний.

SANIERGRUND D 2452

Водний, дезинфікуючий засіб - мікробіцид для попередньої обробки і одночасного грунтування водопоглинаючих та заражених цвіллю і водоростями поверхонь у зовнішньому секторі. Глибокопроникний.

Unisil® Grund LF D 2450

Спеціальна безбарвна грунтівка під силіконову фарбу Unisil® D001270. Застосовується на мінеральних поверхнях. Водорозчинна.

TIEFGRUND ELF D 2442

Водорозчинна, глибокопроникна ґрунтівка для внутрішнього та зовнішнього застосування під всі дисперсійні фарби.